Voorlopig wedstrijd/was/grensrechter en rijschema A1, tijden kunnen tot 1 week van te voren wijzigen, zie homepage voor definitieve tijd. Rijschema: Rijden en wassen inhaal wedstrijd ouders die ingedeeld waren bij afgelaste wedstrijd. Bij niet kunnen rijden zelf vervanging regelen en dit doorgeven aan leider.

Datum WedstrijdAanwezigStart Wedstrijd Rij SchemaWassen.
17-08-13
Oefen: Lunteren - Advendo
14:00 uur
15:00 uur
N.v.t
Vonk
24-08-13
Beker: Lunteren - Owios
14:00 uur
15:00 uur
N.v.tv Hout
26-08-13
Beker: VVOP - Lunteren
17:30 uur
18:45 uur
Braber, Hout, Vliert, Vonk en Pluimers
Braber
02-09-13
Beker: Lunteren - Zwart-Wit
19:00 uur
 20:00 uur
Inhaal i.v.m OLD
Vliert
07-09-13
Lunteren - ONA"53
13:30 uur
14:30 uur
 
Heebink
14-09-13
KCVO - Lunteren
12:45 uur
14:30 uur
Heebink, Martens, Lagen, Mulder en Hazenberg
Martens
21-09-13
Lunteren - Groen-Wit
13:30 uur
14:30 uur
 Lagen
28-09-13
VVOP - Lunteren
13:00 uur
14:30 uur
Steeg, Ravenhorst, Hartkamp, Degenaar en Gerrits.
Mulder
05-10-13Lunteren - Owios13:30 uur
14:30 uur
 Reijer
12-10-13
Presikhaaf Fc - Lunteren
13:30 uur
15:00 uur
 Arum, Pluimers, Vonk, Vliert en v Hout
Reijer
19-10-13
Beker of inhaal
   Reijer
26-10-13
Lunteren - Rheden 13:30 uur
14:30 uur
 Reijer
02-11-13VVO - Lunteren
12:00 uur
13:45 uur
Braber, Heebink, Martens, Lagen en MostertReijer
09-11-13
DTS A2 - Lunteren
13:45 uur
15:00 uur
Hazenberg, Steeg, Ravenhorst, Hartkamp en Degenaar
Reijer
16-11-13
Lunteren- Robur et Velocitas
13:00 uur
14:30 uur
 Reijer
23-11-13
Beker, oefen of inhaal
   Reijer
30-11-13Beekbergen - Lunteren
13:00 uur
14:30 uur
Gerrits, Arum, Pluimers, Vonk en Vliert
Reijer
07-12-13
Ona"53 - Lunteren
13:00 uur
14:30 uur
Visser, Braber, Heebink, Martens, en Lagen
Reijer
14-12-13
Inhaal, oefen of beker
   Reijer
21-12-13
Inhaal, oefen of beker
   Reijer
18-01-14
Inhaal, oefen of beker
   Reijer
25-01-14
inhaal, oefen of beker
   Reijer
01-02-14Lunteren -  KCVO
13:30 uur
14:30 uur
 Reijer
08-02-14
Groen/Wit - Lunteren
12:45 uur
14:30 uur
Mostert, Hazenberg, Stoverink, Steeg, Ravenhorst en Hartkamp
Reijer
15-02-14
Lunteren - VVOP
13:30 uur
14:30 uur
 Reijer
22-02-14
Inhaal, oefen  of beker
   Reijer
01-03-14
Inhaal, oefen of beker
   Reijer
08-03-14
Owios - Lunteren
11:30 uur
13:00 uur
Hartkamp, Gerrits, Arum, Pluimers, Mostert en Vonk
Reijer
15-03-14
Lunteren - Presikhaaf Fc
13:30 uur
14:30 uur
 Reijer
22-03-14
Rheden - Lunteren
13:00 uur
14:30 uur
Vliert, Visser, Braber, Heebink, Ravenhorst en Martens
Reijer
29-03-14
Inhaal, oefen of beker
   Reijer
05-04-14
Lunteren - VVO
13:30 uur
14:30 uur
 Reijer
12-04-14
Lunteren - DTS A2
13:30 uur
14:30 uur
 Reijer
19-04-14
Robur et Velocitas - Lunteren
13:00 uur
14:30 uur
Lagen, Mostert, Hazenberg, Steeg, Stoverink en Ravenhorst.
Reijer
21-04-14
Inhaal, oefen of beker
   Reijer
26-04-14
Vrij i.v.m Koningdag
    
03-05-14
Lunteren - Beekbergen
13:30 uur
14:30 uur
 Reijer